Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen alkalmazás mobilra?

Létezik ilyen alkalmazás mobilra?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy a telefonomra, ha feltöltök egy zenét, előbb-utóbb eltűnik, vagy zenehallgatás közben hirtelen megáll, és idővel eltűnik a telefonról, vagy csak kiírja, hogy hibás/sérült fájl. Mindegy, hogy youtuberól töltöttem-e le, vagy valamilyen torrentről. Ugyanezek a fájlok már évek óta megvannak amúgy gépen, ott hibátlanul működnek. Próbáltam rocketplayer helyett blackplayert használni, és szerintem pár másik zenelejátszót is megnéztem már. A telefonnal lesz valami, de jelenleg nem tudok megengedni egy új telefont. Érdekes módon csak zenékkel történik ez. Próbáltam emailből letölteni, bluetoothon átküldeni, kábelesen felrakni, de semmi változás. Nyitott lennék tanácsokra, jelenleg viszont a kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnék úgy zenéket mobilon hallgatni, hogy kiválaszthassam tetszőlegesen, hogy mikor mit hallgatok (Spotifyon ez nem lehetséges ingyenes verzióban), és felhőben tároljam a zenéket, ne a telefonon. Youtubeot nem szeretem telefonon, főleg amióta tele van reklámokkal.

2023. szept. 10. 08:31
 1/3 szántóvető ***** válasza:
sd kártya?
2023. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van SD-kártyám, de ha arra rakok rá, akkor is ez történik. :/ Érthetetlen számomra.
2023. szept. 10. 08:58
 3/3 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag ugyanez van velem, amit itt sokan írnak oldalakon keresztül:

[link]

2023. szept. 10. 09:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!