Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 11-ből létezik...

A Windows 11-ből létezik fizikai verzió?

Figyelt kérdés
Elég gáz szerintem hogy 20-30 ezer forintért küldenek egy emailt

2023. aug. 27. 21:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Értem, ismerem is a Store árait, de itt most a “fizikai” (a kérdező szerint fizikai, megfogható) OEM licenszről kérdezett, szerintem.


Az pedig 50-70 között van átlagban. Nálunk pl. 55 bruttó körül alakult az ára, már a Windows XP, Vista óta… és mindig a hivatalos magyar disztritől vesszük (HRP).


[link]

2023. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
OEM-ről nem volt szó eddig. Tudtommal azt csak kész géphez lehet eladni, nem is lehet átvinni másikra, azért olcsóbb.
2023. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Így van, jól tudod. Az OEM licenszet más gépre “átvinni” nem lehet.
2023. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha mégis sikerül átvinni másik gépre MS fiók +aktiválási hibaelhárítóval akkor örülsz. 😊
2023. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Igen.... fizikai... ugyanis ugyanazt a sz*rt töltöm le mint aki töri pl kms-sel, de személy szerint egy email-ért sokallok 25-30 ezer forintot.... és újabban ha olvastátok a 4-8 ezres szürke kulcsok is mennek a kukába a defender frissítése miatt....


Namármost.... kifizetek 25-30 ezret egy emailért? Na ne! Legalább méltóztassék elküldeni a kulcsot díszcsomagolásba, mégjobb lenne ha pl valami díszdobozos pendriveon hozzávágnák az emberhez legalább.... mint ahogy a Tankcsapda csinálja a lemezeit a kutakon.


UI: tudom hogy a cd felejtős ma már.... mondjuk az emailes kulcsért se lenne egy szavam se ha pl 4k-ba kerülne

2023. aug. 28. 22:21
 26/30 anonim ***** válasza:

Ott a DVD/pendrive verzió, akkor. A kérdésedre igen a válasz. Az már más kérdés, hogy ebben is csak a kód a lényeg, nem maga a telepítő. Az érintetlen .iso-t teljesen mindegy, akár torrent oldalakról is beszerezheted, a lényeg, hogy azzal a kulccsal aktiváld, amit megvettél.

Sőt, mondok jobbat. Ha Te megvetted a Windows-t, van róla számlád, meg tudod mutatni a dobozt és a matricát, akkor teljesen mindegy, hogy KMSpico-val vagy valamilyen tört cuccal aktiválod. Ezt hivatalos Microsoft rendezvényen mondták, még én is meglepődtem.

A lényeg, hogy minden gépre legyen legálisnak minősülő, számlás Windows kulcs (a pár ezer Forintos szürke kulcsok még mindig nem legálisak).

Az Office-t is meg tudod venni dobozban 90 ezer Mátyásért, és a dobozban van egy kártya, amin rajta a kulcs…. :)

2023. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#25


"és újabban ha olvastátok a 4-8 ezres szürke kulcsok is mennek a kukába a defender frissítése miatt...."


Melyik oldalon írnak ilyen baromságokat?

2023. aug. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Te fordítva ülsz a lovon, nem az email 40 ezer, hanem a szoftver amit aktiválsz vele
2023. aug. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy sok magyar magánszemély vett magának otthonra 110 ezerért windowst.

Cégeknél más követelmények (ellenörzés) van.

2023. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
25--> Úgyértem atomok protonok neutronok, mágnesesség mittudomén, minden amit magad előtt látsz fizikai dolog. Tehát az emailben kapott kulcs is.
2023. aug. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!