Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok néhány játékot...

Ajánlanátok néhány játékot erre a konfigra?

Figyelt kérdés

AMD 3000+ Barton magos proci

ATI Radeon 9550 128Mb

3x256Mb DDR RAM

Op.rendszer: Windows vista

(tudom-tudom, még a rendszerhez is kevés a ram, de be kell érnem ennyivel :D )

Persze nem szuper mario szintűekre gondolok, hanem azért valami komolyabbra. Az érdekelne még, hogy az NFS Most Wanted elindul vista alatt?

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. okt. 16. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem egy csúcs konfig, legalább az XP-t rakd vissza. Vistával még annyira se mennének a játékok.
2010. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
gta 3, gta vice city. A vistát pucold le róla. Az kb ugyanolyan jól sikerült oprendszer, mint a win me... Igaza van elsőnek, hogy xp-t használj. Én nem is engedném már a vistát felrakni új gépekre. Vagy xp, vagy 7.
2010. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem tudom megoldani az XP-t, pedig én is tudom, hogy jobb lenne. De legutóbb például a Harry Potter és a főnix rendjét toltam végig ugyanezen a gépen, és nem volt vele gond. Tehát ehhez hasonló igényűekre lenne szükségem, lehetőleg akció vagy autós kategóriában.

Egyébként köszi a válaszokat!

2010. okt. 16. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Need for Speed: Undergroud, Underground 2, Aliens Vs Predators 2, Doom 3, Quake 4, Age of Empires 3. Persze nem maximum grafikán de alacsonyabb beállításokon elég jól játszhatóak lennének ezek például.
2010. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igy van XP sp3 :)
2010. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!