Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows instant törli a...

A Windows instant törli a D-ből a fájlokat ahelyett, hogy előbb a lomtárba helyezné azokat?

Figyelt kérdés

A fent említett probléma csak most, egy újratelepítés után jelent meg.

Ha ez számít: eresetileg három drive-om volt (c, d, e), de rájöttem, hogy a harmadik drive-ot mapoaként is el tudon érni a D-ből, így a telepítés után így állítottam be. Ugyanakkor ami a D volt korábban eredetileg nem jelent meg, így annak csak utólag rendeltem betűt. Vajon ez lehet a probléma forrása? A korábbi E-ből minden a lomtárba kerül.


2023. aug. 19. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb-klikk a lomtár ikonra, és válaszd a Tulajdonságok

lehetőséget.


Nézd meg, hogy a D meghajtó ki van-e választva a listában, és ha igen, akkor milyen beállítások vannak rá.


Ha be van kapcsolva a “Ne helyezze át a fájlokat a lomtárba. Azonnal törölje őket.” opció, akkor kapcsold ki, és kattints az OK gombra.


Ha nincs bekapcsolva ez az opció, akkor próbáld meg visszaállítani az alapértelmezett beállításokat, és kattints az OK gombra.

2023. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ott jól volt beállítva, próbáltam kapcsolgatni is, sajnos akármit csináltam hiba megmaradt. Végül levágtam a partícióból egy részt, mindent átmásoltam oda és átneveztem D-re az újat, és mostmár minden rendben.


Minden esetre köszönöm a választ! :)

2023. aug. 19. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, de örülök hogy megoldódott a probléma.
2023. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!