Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Évek óta használom a plex...

Évek óta használom a plex rendszerét otthon film nézésre, eddig 4 különböző típusú évjáratú tv-n, minden szuperül működik. Most szerettem volna nagybátyámnak is létrehozni egy ilyen "rendszert" sajnos sikertelenül?

Figyelt kérdés
A probléma, hogy 4 tv-ből 3 régebbi típuson működik, viszont egy nemrég vásárolt samsung qhd tv-n le butítja a minőséget 4k-ról sd-re, megnéztem minden beállítást a tv-s alkalmazáson és a pc-n is, mindenhol maximum vagy eredeti felbontás van beállítva, viszont ezen az egy tv-n sehogy sem jó. Tud esetleg valaki megoldást a problémára, igazából ez a tv lenne a fontos, hogy tudjanak "mozizni"? Köszönöm :)

2023. aug. 8. 09:16
 1/2 Zzzoli ***** válasza:

Az új tv vezetékes hálózaton csatlakozik, vagy wifin?

A sávszélesség csökkenés is ilyen jelenséggel jár, akárcsak a streaming szolgáltatóknál.

Nekem egy éves körüli Samu Neo Qleden rendesen megy, igaz nekem mindig is vezetékkel csatlakozott.

2023. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az új tv vezetéken, a régiek amik Fhd-sek azok wifin.

Azt tudom, hogy ha a hálózattal van probléma akkor lejjebb veszi a minőséget, de itt alapból sd-re korlátoz minden filmet.

2023. aug. 8. 11:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!