Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a hiba?

Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Bárhonnan toltok le totál comander-t nem működik jól. Van, h ki ír 1 hiba üzenetet : A total comander helyes működése leállt. 2 számítógépen is ezt csinálja, holott eddig működött rendesen.

2023. aug. 5. 23:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Valami más program, ami hasonló a total comanderhez? t
2023. aug. 5. 23:33
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
NEM "bárhonnan" kel letölteni hanem a készítő honlapjáról..
2023. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A Total Commander hivatalos weboldala:

[link]


2. A sikeres hibaelhárításhoz jóó lenne tudni, hogy milyen operációs rendszerről van szó (Windows 7? Windows 81? Windows 10), milyen architektúráról (32 vagy 64 bites), milyen verziójú Total Commandert töltöttél le és honnan?


3. Alternatívák:

* [link]

* [link]

* [link]

2023. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A készítő honlapjáról is töltöttem mar le ha jól emlékszem (de megpróbálom megint). A 32 bites meg a 64 is ugyanúgy működött. Windows 7.

Sok fele oldalról töltöttem le.

2023. aug. 6. 05:34
 5/6 anonim ***** válasza:

A Doube Commander 100%-ban tudja helyettesíteni a Total Commandert, annyira, hogy a TC-hez készült beépülők is ugyanúgy működnek vele.

A TC-t én mindig a gyártó oldaláról töltöm le. Soha nem fordult elő még csak hasonló hiba sem(pedig a Win 95 óta használom).

A te rendszeredben lehet valami hiba.

2023. aug. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Koszi a választ!
2023. aug. 6. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!