Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem rakja fel? Mi a baj?

Miért nem rakja fel? Mi a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Próbálom felrakni már több napja azt uTorrent 2.2.1.-et,de valamiért folyton hibajelentés jön be..Próbáltam már szinte minden megoldást,de még mindig nem sikerült felimádkozni a gépemre..:D Nagyon hálás lennék pár jó tippért,tanácsért.

[link]



#hiba #Windows 7 #nem lehet felrakni
2015. jan. 21. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld a friss, 3.4.2-es verziót felrakni innen:

[link]

2015. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
AZ a baj,hogy a Bithorlos letöltésekhez csak ez jó :(
2015. jan. 21. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát kezdjük ott hogy az Utorrent forráskódjéba beleraktak egy bizonyos Opencandy nevezető virust (adware alkatergória)amely telepités után agressziv hirdetéseket jelenít meg hamis weboldalakra irányit.Ezért ajánlom inkább az Bittorrent vagy Bitcomet nevő torrent klienseket!Nekem Bitcomet van és meg vagyok vele elégedve próbáld ki te is!Ha ezt sem tudod telepteni akkor próbáld meg előtte bezárni az összes programot vagy próbáld csökkentt módba telepiteni (safe mode) ha nem tudod mi az keress rá a netet :how to boot windows 7 intro safe mode.Remélem tudtam segiteni sok sikert!:)
2015. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszönöm:) Ment a pacsi :)
2015. jan. 21. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit:D na és végül melyik működött:D?
2015. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!