Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítés, hogyan...

Windows 10 telepítés, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Elakadtam a legelején :D


Eredeti Windows 10-et akartam, letöltöttem a Microsoft honlapjáról ezt a Media Creation Tool-t. De hibakódot ír az elindításnál: 0X80072F8F - 0X20000.


Megnéztem, hogy lehet e ezt javítani ( https://www.youtube.com/watch?v=jAoIwSHhDdI) ez a videó alapján próbáltam, első 2 megoldás nem működött, sőt a 2.-nál mikor újraindítottam a gépet, alig akart felállni a rendszer kb. 5-ször kapcsoltam ki és be, hibakeresés (nem tudta kijavítani), mikor végre felállt. A 3. megoldásnál meg elakadtam, lestoppoltam a msiservert is, de a Ren SoftwareDistribution nem sikerült, valahogy beírtam, de nem ez az Access is Denied üzenet jött ki. Meg már lassan kétlem, hogy ez megoldaná a problémát.


Gondoltam feltelepítem azt az nCore-ról letöltött windows iso fájlt, és majd utána megveszem, ez így jó?


Volt aki azt mondta előbb vegyem meg a Serialt és aztán csináljam. Mert első körben az legyen meg. Oké, a videó nem így csinálta, hanem a letöltéssel kezdte, amivel el is akadtam. De az hogy működik, nem ugyanezt kell letöltenem, vagy akkor mást?


Amúgy van egy külső hdd-m a célra, de 46%os a kondíciója, inkább vegyek mást akkor?



2023. júl. 8. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Egyszerű Win10 telepítés MCT-vel

[link]

2023. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen, erre írja ki a hibakódot
2023. júl. 8. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Eszerint még azt a pár egyszerű lépést sem tudod hibamentesen leutánozni.
2023. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

- A telepíteni kulcs nélkül is lehet, ráérsz később is aktiválni. Kattints a "Nincs termékkulcsom"-ra. [link]

- Ha nem tudtad kijavítani a hibát akkor töltsd le az nCore-ról a telepítő ISO-t. Inkább a Business-t töltsd le mert ha laptopra telepíted és ha pl. van benne Home kulcs, akkor nem tudsz más kiadást telepíteni ha Consumer-ről telepítesz.

- Pl. Rufus-szal tedd rá a telepítőt a pendrive-ra.

2023. júl. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nCore-ról már kész ISO-t töltesz le nem a Microsoft Media Creation Toll-nak kell elkészítenie amivel nem tud kommunikálni a géped.

[link]

2023. júl. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 CspCsj ***** válasza:
43%

Dátum és idő pontos?

Esetleg ezt telepítsd: (rendszerednek megfelelőt)

[link]

2023. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 CspCsj ***** válasza:
43%

Ezt is, kimaradt:

[link]

2023. júl. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

itt van néhány megoldás tipp


[link]

2023. júl. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Minek kínlódjon a beállításjegyzék-módosításával amikor az nCore-ról egyszerűen letudja tölteni a telepítő ISO-t.

Már az elején írta, hogy már próbálkozott vele de nem sikerült.

2023. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdés telepítésről íródott.

Aztán meg frissítésről beszéltek :(

2023. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!