Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Építészmérnök szeretnék...

Építészmérnök szeretnék lenni. Válaszolnátok a lenti kérdésekre?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni a szakmáról? Miket csináltok, Esetleg cégnél vagytok-e, milyen programokat használtok, esetleg ha vannal ingyenesek. Minden választ előre köszönöm.

2023. júl. 1. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Épìtőiparban vagyok mérnök, elég sok épìtész és épìtő mérnököt ismerek. Ennek ellenére sajnos nem tudom ajánlani, joval jobb választási lehetőségek vannak mèrnöki szakmák tekintetében. Sajnos anyagilag kevésbé megbecsült szakmák ezek. Nem elég, hogy kevesebb a pénz még sok helyen ezért napi szinten több munkaóra is elvart mint napi 8, kiemelt projekteken napi 10 az átlagos sztem , neha szombat. Aztan sztem ìgy sem keres annyit az ember mint egy villamos, gépész vagy mechatros mérnök. Infosokat meg még sem említem. Aztán ha kivitelezéshez nincs gyomra az embernek, akkor sok epìtőipari cég még csak be sem jelenti teljesen a dolgozóit, elég sok boritekban fizetek sztorit hallok. Összegezve sok esetben nem egy család barát illetve anyagilag megbecsült szakma ez. En nem ajánlanám
2023. júl. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valaki mas?
2023. júl. 3. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Epiteszkent dolgozom Dániában, alkalmazottként és vannak saját szabadúszó munkáim is. Főképp latvanytervezest csinálok, napelem farmokhoz es szeleromuvekhez, de csaladi hazak es lakasok is vannak. Ingyenes szoftvert modellezésre sketchupot ajánlom, renderelesre d5 rendert.

A zold energetikai beruhazasok Magyarországon is felporgoben vannak, szerintem ott is érdemes erre szakosodni, jó pénz van benne.

2023. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt
2023. júl. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!