Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows frissítések "n x z"...

Windows frissítések "n x z" GB települt már kismilliószor. Nem lassítja ez a rendszert egy idő után?

Figyelt kérdés
Régen sp1-2-3 esetén mindig frissen kellett telepíteni, akkor jóval kisebb volt a windows és gyorsabb..., szóval ez nem érvényes 10 és 11 esetén?

2023. márc. 15. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az XP ISO elfért 650MB-os CD-n, azóta változtak kicsit az idők.

A telepítőcsomag amit letölt a Windows a frissítéshez, az csak nyers adat. Semmivel nem "lassítja" jobban a gépet mintha a helyén filmek lennének.

Amit egyébként nem tudom pontosan de 1-2 hét után magától törlődik.


Gyorsaságról meg annyit, a Windows 10 régi LGA1151-es gépem 5 ezer forintos SATA SDD-n 15-20 másodperc, az új gép Windows 11 LGA1700-as nvme SSD-ről 5-10 másodperc alatt bootol. 15. másodpercnél már megy a böngészőben a youtube.

HDD-ről természetesen percek kellenek, de aki az 5 ezer forintos 120GB-os SATA SSD-k idejében HDD-n tartja a Windowst, az meg is érdemli azokat a perceket.

2023. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A frissitesek altalaban felulirnak komponenseket, es nem akkumulalodnak veg nelkul. A Lemezkarbantartoval torolni is lehet a frissiteskor lecserelt regi elemeket, ha a rendszer amugy stabil es nem kell helyreallitani a korabbi allapotot.
2023. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felülírnak.:)
2023. márc. 15. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam a win10 sp3 al..
2023. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"Régen..."
2023. márc. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!