Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » COD 2 kompatibilitási problémá...

COD 2 kompatibilitási problémák a Windows 7-el. Megoldás?

Figyelt kérdés

Windows 7-re telepitettem a COD2-t. 2 problémám is lenne.


1.Hiába frissitem a pb-t illetve engedélyezem a játékon belül amikor kapcsolodni akarok szerverre mindig kidob egy hibaüzenettel miszerint nem észleli a pb-t....


2.Szerintem összefügg az elsővel.

Állitolag van valami okosság miszerint a feladatkezelőben engedélyezni kell a többmagos processzorokat mialat fut a játék. Ámde ... Elinditom a multiplayert nyomok egy alt+tab-ot beállitom a feladatkezelőbe a processzorokat és amikor bezárom multiplayert vagy másik szerverre kapcsolodnék akkor alap állapotra ugrik a processzorbeállitás....


Valaki egy kis segitséget tudna adni? Elég lenne egy link is vagy fórum ahol ez a Tma.

Ne offoljatok pls.

Köszönöm !


2010. okt. 5. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
hát az elméletben már eleve be van állítva(proci)+ha azt egyszer beállítottad, akkor nem kellene átálnia+ha vissza áll akkor azzal mi a baj+miért függne össze az 1. és a 2.?
2010. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hátsó mikrofon csatlakozóba be kell dugni valamit, nekem így ment!
2013. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!