Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft officét ha nem...

Microsoft officét ha nem aktiválom csak ingyen használom akkor csak egy darabig lehet vele szöveget szerkeszteni aztán letiltja a lehetőséget vagy,hogy működik?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, az újabb verziókban már igen. Talán a 2019-esben vezették be (vagy a 21-esben? Nem tudom, mert egyébként nem MS Office-t használok), hogy ha nincs aktiválva, akkor szerkeszteni ugyan enged, de menteni nem.

A régebbieknél meg mindent lehetett vele csinálni, csak indításkor macerált kicsit, hogy aktiváld.

2023. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha jól emlékszem, a 2019-esnél volt az, hogy egy idő után nem engedte szerkeszteni a dokumentumokat az előtelepített office. Arra gondolok, ami gyárilag volt az Asus gépeken, csak kivettem, bekapcsoltam, és használtam a gépet vásárláskor, nem telepítettem Windowst, majd csak később.
2023. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És ha aktiválom akkor ugye az onedrivére is külön be kell még jelentkezni,hogy oda is feltöltse a dokumentumokat?Azért kérdem mert aktiváltam és mentésnél azt írja,hogy dokumentumok és onedrive de én átállítottam csak a gép legyen a mentés helyére akkor úgy ugye nem fogja felszinkronizálni?Meg mikor elindítottam az onedrivet akkor ott még kért volna még emailcímet ebből arra következtetek,hogy ha be is jelentkezek a microsoft fiókba nem automatikusan aktiválódik az onedrive hanem nekem azt még jóvá kell hagyni.

Nekem azt írta ki a Microsoft Office 2016 Professional Plus,hogy ha nem aktiválom akkor 5 napig tudom használni zavartalanul az officét utána letilt bizonyos funkciókat mentés,szerkesztés ilyesmi és csak dokumentumokat tudok vele utána olvasni.

2023. jan. 12. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondok csak, hogy LibreOffice.
2023. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Office és Onedrive egymástól független programok, de összeköthetők. A Onedrive azt szinkronizálja amit megadsz a beállításaiban (pl. asztal, dokumentumok mappa, képek mappa), akkor is ha nem használsz MS Office-t.

Ha a dokumentumaidat egy Onedrive szinkronizációs mappába mented, természetesen szinkronizálni fogja. Ha nem oda mented, akkor nem.

Nem feltétele az egyik használata a másikhoz.

2023. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5/


Oké akkor jól gondoltam és jól is állítottam be,köszi

2023. jan. 12. 20:36
 7/7 A kérdező kommentje:

4/


Én azt használok de ez nem az én gépem volt és kikötés volt a microsoft office,ha az volt rajta az is maradjon.

2023. jan. 12. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!