Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik volt az a Chrome...

Melyik volt az a Chrome kiegészítő amivel külön lapokon külön fiókokkal lehetett bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Régen volt ilyen hogy pl a gmail-be az egyik lapon az egyik e-mail-el - a másik lapon a másik e-mail-el lehetett bejelentkezni külön-külön. Ez valami kiegészítő volt, csak elfelejtettem a nevét.

Ez tehát olyan mintha 2 böngészőt használnák (csak az nagyon fogja a gépem) és 2 külön gmailes/youtubos felültere lehet vele belépni 1 böngészőn belül 2 különböző lapon.

Ha valaki tudja, annak előre is köszi.



2022. dec. 23. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A gmail ad lehetőséget több fiók használatára.
2022. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sessionbox?

Firefoxban konténer a neve, valószínűleg ott is, így rá tudsz keresni (google chrome multi account container).

2022. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát csak nem simán akarok bejelentkezni a Google Chrome-ba, hanem inkognitó módban. Ha meg úgy belépek egy fiókba, és nyitok egy új lapot akkor ott is automatikusan abba tesz.

Viszont láttam egy havernál egy olyan bővítményt amivel külön lapokon külön fiókokkal lehetett belépni. (Sajnos nem emlékeszem a nevére, az ismerősöm pedig jelenleg nem tudom megkérdezni.) Arra gondoltam talán valaki más is használja ezt...

2022. dec. 23. 13:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Azt hiszem így már megtalálom. Köszönöm # 2.
2022. dec. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!