Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 3-ba a Szigetvilág...

A The Sims 3-ba a Szigetvilág kiegészítőbe miért nem tudok bejelentkezni a szállodába?

Figyelt kérdés

Mindengyik szállodába voltam már és vannak olyan opciók, hogy "Jelentkezzen be...", "Jelenetkezzen be vele...", de a recepció(k)nál nincs senki egyik szállodába se és nem is jön oda senki!

Mit csináljak, hogy be tudjak jelentkezni?


(Volt olyan, hogy az egyik szálloda az enyém volt és akkor voltak a recepción és akkor be tudtam jelentkezni! De most nem tudok!



Csak várok-várok és várok hogy jöjjön valaki, de nem jön senki!


2013. aug. 6. 17:08
 1/3 anonim válasza:
lehet, hogy annak a szállodának nincs tulajdonosa, tehát így recepciós sincs...de ez nem biztos, csak szerintem ez lehet
2013. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ugye három szálloda van a Szigetvilág városában és egyikbe se tudok bejelentkezni, mert egyiknél sincs recepciós!


Akkor csak úgy tudok bejelentkezni bármelyikbe is ha előtte megveszem, vagy mi?

2013. aug. 10. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nappali recepció van.

Ha akkor sincsenek ott, akkor nincs más dolgod, mint várni... várni... várni... :)

2013. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!