Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom egy játék mentése...

Hogyan tudom egy játék mentéseit áttenni egy másik eszközre úgy, hogy működjön a másik eszközön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a mappa nem tartalmazza a mentéseket, sehol nem találom, így nem tudom mit kellene átmásolni. Vagy tegyem pendrive-re az egész mappát másoljam át a másik eszközre? Ha letörlöm a játékot és utána újratelepítem, akkor megvmaradnak a mentések, pedig megkérdezi, hogy a program minden összetevőjét törölni szeretném-e. Ha letörli, akkor hogy lehet, hogy megmaradnak újratelepítés után? A CD-n nem tárolódik, mert ha másik eszközre telepítem, akkor nincsenek meg a mentések.

2022. szept. 6. 23:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy nem található a keresett elem.
2022. szept. 7. 12:55
 12/16 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Nyisd meg simán ezt:

%appdata%

és nézd végig, hogy van-e a játékra utaló nevű mappa.

Aztán itt is:

%localappdata%

2022. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Úristen megvan, köszi! Pedig már néztem itt, de elkerülte a figyelmem. Azt nem értem, hogy a keresőbe beírva miért nem hozta ki ezeket az adatokat. Amúgy az hogy lehetséges, hogy törlés után megmaradnak a mentések? A mentéseket nem törli?
2022. szept. 7. 13:23
 14/16 Pelenkásfiú ***** válasza:
72%

Na, örülök! :)

Valamelyik telepítő (uninstaller) megkérdezi, hogy maradjanak-e, valamelyik eldönti magától.

2022. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a keresőbe beírva a pontos nevet miért nem ismeri fel? Így aztán kereshettem a név alapján.
2022. szept. 7. 16:27
 16/16 Pelenkásfiú ***** válasza:

Gondolom nem a C: gyökerében indítottad a keresést.

Valamint az appdata általában nem indexelt, így lehet, hogy csak percek múlva jelenne meg a találat.

2022. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!