Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom egy játék mentése...

Hogyan tudom egy játék mentéseit áttenni egy másik eszközre úgy, hogy működjön a másik eszközön?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a mappa nem tartalmazza a mentéseket, sehol nem találom, így nem tudom mit kellene átmásolni. Vagy tegyem pendrive-re az egész mappát másoljam át a másik eszközre? Ha letörlöm a játékot és utána újratelepítem, akkor megvmaradnak a mentések, pedig megkérdezi, hogy a program minden összetevőjét törölni szeretném-e. Ha letörli, akkor hogy lehet, hogy megmaradnak újratelepítés után? A CD-n nem tárolódik, mert ha másik eszközre telepítem, akkor nincsenek meg a mentések.

2022. szept. 6. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dokumentumok mappába szoktak lenni a mentések.
2022. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos egyáltalán nincs ott.:(
2022. szept. 6. 23:49
 3/16 CspCsj ***** válasza:

Appdata mappába is sokszor kerül, - a játék címe alapján keress rá az interneten, pl.:

[link]

2022. szept. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Na, nekem volt egy játék ami a registry-be írta a mentéseit, így hiába volt backupom az összes fájlomról, nem tudtam egyszerűen visszaállítani. :D


Sokat segítene amúgy, ha leírnád, melyik játékról van szó.

2022. szept. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Melyik játékról van szó?
2022. szept. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Frater / The Chosen: Well Of Souls


Régi játék. Nem találom sem az appdata-ban, sem a saved games-ben, sem a rejtett fájloknál, sem a dokumentumoknál, sem a játék mappájában, sehol. Valami ötlet? Utánanéztem, nem találtam semmi hasznosat.

2022. szept. 7. 12:10
 7/16 A kérdező kommentje:
Pedig az eszköz valahol menti, mert törlés után újratelepítve is megmaradnak e mentések.
2022. szept. 7. 12:11
 8/16 A kérdező kommentje:
Keresőbe is megpróbáltam sokféleképpen beírni, nem hoz ki semmit.
2022. szept. 7. 12:12
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]


Itt találtam információt, ha jól értem itt is azt írja, hogy az appdata-ban van. Van akinek az volt a problémája, hogy nem tudta törölni a mentéseket. De megtalálta abban a mappában. Hát nekem nincs ott.

2022. szept. 7. 12:28
 10/16 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ezt próbáld beírni a futtatás ablakba:

%APPDATA%\The Chosen\

Vagy egy megnyitott mappa címsorába.

2022. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!