Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fényképek összefűzését videóvá...

Fényképek összefűzését videóvá hogyan tudnám megcsinálni ?

Figyelt kérdés

Kaptam valakitől egy nagy halom (kb B1 szintű) fényképet, mely mindegyike egy-egy német szót ábrázol, plusz példamondattal.

Ezt szeretném egy fájlba összefűzni úgy hogy az elején NAGYON GYORSAN görgesse át, aztán később LASSAN egyenként mutassa és akkor már hangot is tudjak hozzá csatolni. Olyan egyszerű, kevés erőforrást igénylő programot keresek, ahol be lehet szabályozni, hogy milyen gyorsasággal kapcsolódjanak össze a fényképek és képről képre lehessen lépdelni szerkesztésekor.



2022. jún. 3. 16:05
 1/1 A kérdező kommentje:
A Movie Makerben összefűztem a fényképeket. Ahhoz hogy nagyon gyorsan játssza le, ki kell vágnom újra és újra, mert olyan opciót nem találtam, ahol a fényképet összefűzésének idejét lehetne beállítani. Valami gyorsabb megoldást keresek, ezért írtam ki a kérdést.
2022. jún. 3. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!