Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges szumhatöbb függvény...

Kormanyosk89 kérdése:

Lehetséges szumhatöbb függvényt használni időintervallumokra? Megjegyzés a konkrét feladat.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


G oszlopban (G7-G302) találhatóak a beérkező számlák dátumai 2013-tól napjainkig, H oszlopban (H7-H302) a számlák összegei. Szükségem lenne egy olyan függvényre, ami kiadja egy bizonyos időszak közti számlák összegét. (J oszlopban (J7-J21) jelöltem az "-tól" dátumot (pl.: 2013.01.01) K oszlopban (K7-K21) az "-ig" dátumot (pl.: 2014.05.01). SZUMHATÖBB függvénnyel próbálkoztam, de valahogy elhasalok ezzel. Kérem aki tudja a megoldás írja meg nekem. Köszönöm.



2022. febr. 25. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

=SZUMHATÖBB(H7:H302; G7:G302; ">="&J7; G7:G302; "<="&K7)


talán így, nálamm működik. Ezt rakd a 7-es sorodhoz. Amikor lemásolod a többire, át fogji írni 8,9,... a kért 21-ig.

2022. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!