Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Antivirus 360 hogyan...

Az Antivirus 360 hogyan törölhető, ha a "programok modosítása és eltávolitása" menüpontban NEM található, és ha szimpla törlésseel vagy delettnél azt írja ki hogy a hozzááférés megatagdwa?

Figyelt kérdés
igazából totálisan véletlenül töltöttem le, de azóta nem hagy élni...folyamatosan ujraindítja a gépet (ami most is megtörtént miközben írtam ezt.), a rendszerből tulajdonképpen nem lép ki, a megnyitott programokat nem zárja be, az internekapcsolatot se bontja, csak behot egy kék képernyőőt amiben felhíwja a figyelmem egy vírusra...és természetesen ( - . - ' ) h registráljak. de a licenc kulcsért nem tudom már mennyiit...de kéne fizetni...és én nem akarok registrálni...és felidegesíítt...segítsetek lééciiwes
2008. dec. 14. 11:48
 1/6 yuda ***** válasza:

Ez úgy tűnik,nevével ellentétben egy VÍRUS!

Küldj rá pár vírusirtót,hátha segít,ha nem akkor marad az újratelepítés és ne dőlj be legközelebb hangzatos,de ismeretlen programoknak!-és reménykedj,hogy nem tesz tönkre semmit.

2008. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2008. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Innen: [link] töltsd le a megfelelő uninstall progit (nálad "I have Norton 360"), futtasd s a gép ujrainditasa után nortonnak se híre se hamva!
2008. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

AVG Internet Security teljesen kicsinálta.

Nálam sikerült.

2008. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én ma oldottam meg (minimum időlegesen) ezt a problémát. Nekem nem szedte le az AVG. A megoldásom: a meglévő vírusirtót leszedtem, és feltettem, a Norton Internet Security- t.

Itt van olyan lehetőség, hogy mechanikusan karanténba zárhatok programokat. A karantént pedig ürítettem. Maradt utána egy üres mappa, amit töröltem. Az Exploreren Google Tips-ként fenn maradt, és nehogy újra baj legyen, az Explorert és a Google-t is lecseréltem, Mozilla és Yahoo lett helyettük. Ha van jobb ötlet...

2009. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Uninstallal is ki lehet szedni:

Start menü,keresés és beírod a fájlt vagy mappát menüpontba az a 360-t és h az összes helyilemezen keresse,ha megkereste akkor leálítod és rákattintasz az uninstalra és ennyi.

2009. márc. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!