Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bitcoin privát key finder...

Bitcoin privát key finder honnan tudja melyik bitcoin címhez melyik privát kulcs tartozik?

Figyelt kérdés
Ugyebár vannak ilyen privát kulcs kereső oldalak. nyilván úgysem talál semmit mind nullás,na de honnan tudja az oldal hogy melyik címhez melyik kulcs tartozik. Ezek szerint mégis lehetséges megfejteni egy cím privát kulcsát valahogy?

2021. nov. 16. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mit értesz cím alatt? Public keyből megmondja a privátot?
2021. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ott a cím meg a privát key. De mind nullás amit eddig néztem. A privát key viszont érvényes de nullás. Sok van nagyon. Nem tudom miből mondja meg a privát keyt. Van már ilyen oldal meg program is.
2021. nov. 16. 22:43
 3/21 A kérdező kommentje:
Van pár ilyen oldal
2021. nov. 16. 22:44
 4/21 anonim ***** válasza:
De mi az hogy bitcoin cím? Public key? Az alapján nem tud private keyt adni. Ez így sántít.
2021. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Bár lehet hogy kamu fene tudja. Nullás privát címeket én is tudok dobalni ha akarok. Én eddig úgy tudtam a címekhez nem lehet megmondani a privát keyt random
2021. nov. 16. 22:45
 6/21 anonim ***** válasza:
Meg mi az hogy private key nullás? Az egy hosszú karaktersorozat, nem nullás. Te itt keversz mindent mindennel.
2021. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor a cím nullás de nem hiszem el hogy nem érted a lényeget.
2021. nov. 16. 22:47
 8/21 anonim ***** válasza:
Vagy arra gondolsz hogy public key alapján megnézed az egyenleget? Az teljesen nyilvános adat, nem kell trükközni vele.
2021. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Most ha nem szakszerűen írom nem érted nem hiszen el. Ott vannak a címek meg a privát keyek meg az egyenleg. Próbáld ki
2021. nov. 16. 22:47
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy meg lehet nézni a címeket de ez nem az. Adja mellé a privát key is.
2021. nov. 16. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!