Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy vírus a gépemen...

Van egy vírus a gépemen amelyik hol itt hol ott felbukkan és elfoglalja a helyet a C meghajtón. Hogy tudnám törölni?

Figyelt kérdés
Most van közvetlenül a C-be lépve egy hiberfil. Sys nevű rejtett file ami egyik pillanatról a másikra megnőtt úgy 700 MB-ot. Hogyan tudnám törölni, mert az ashampoo nem csinál vele semmit, ha csak símán törölném, akkor pedig azt írja, hogy egy másik program már használja. Próbáltam csökkentett módban is, úgy sem ment. Szerintem kikapcsoltam a hibernálás funkciót is, de nem tűnt el. Szóval, hogy tudnám törölni?
2010. szept. 3. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
egyrészt, keress egy normális vírusirtót, másrészt nézd meg a process listádat, és ha duplán van meg akkor sima vírusirtó nem is tudja kiölni, ajánlatos hozzá valami spéci cuccot keresni, én pl multikiller.exe nevű cuccost használom, szerintem neten ha nagyon keresed megtalálod
2010. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vírus. Az a fájl a windows hibernálási lehetőségét hivatott elősegíteni. Nem fogod tudni törölni, mert a rendszer használja. Meg lehet próbálni a hibernálási lehetőség kikapcsolását, és megnézni eltűnik-e.
2010. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!