Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viberen letiltottam, hogy...

Z___O kérdése:

Viberen letiltottam, hogy hozzáférjen a névjegyeimhez. Akkor hogyan tudta elküldeni a névjegyeimben lévő kontaktoknak, hogy mostmár elérhető vagyok a viberen?

Figyelt kérdés
Igazából semmihez sem adtam neki engedélyt, nem is tudok semmit csinálni rajta, felvenni ismerőst sem, csak ha engedélyezem neki, hogy hozzáférjen a névjegyzékemhez. De akkor ismét a kérdés: honnan tudta, hogy kinek kell elküldeni a 'xy mostmár elérhető a viberen' üzenetet, ha nem engedélyeztem neki a hozzáférést? Vagy ez valami olyan dolog, ami a felhasználási feltételekben van benne apró betűkkel és nem olvastam el?

2021. aug. 29. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Ez felháborító!
Ez miért olyan nagy baj?
Inkább keresd meg magad a választ
4 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Vagy amúgy lehet, hogy ez fordítva van, hogy nem az én kontaktjaimat nézi meg, hanem akinek megvan az én számom, amivel regisztráltam, az kap ilyen üzenetet 🤔🤔

Valószínű, de ez akkor is irritáló

2021. aug. 29. 12:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem használom a vibert.
2021. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!