Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire biztonságos a Plex?...

Mennyire biztonságos a Plex? A Kodi addon-ok?

Figyelt kérdés

Plexen nem olyan rég elkezdtek felkerülni ingyen nézhető filmek, de vannak pénzért is filmek.


Kodi addon-ok meg gondolok az ingyenes filmnézős oldalakra hogy a Kodin nézhessem addon segítségével hogy ne legyen vírusos a gépem, vagy azok az addon-ok is fertőzhetnek?

Csak a hivatalos oldalról töltöm le őket, vírusirtó nem riaszt hogy baj lenne filmnézés közben.



2021. aug. 22. 14:51
 1/9 A kérdező kommentje:
????
2021. aug. 23. 16:34
 2/9 anonim válasza:
En sokat hasznaltam a plexet, szerintem bisztonsagos nagy reszet az adatoknak a gepen tartja es nem fer hozza az osszes mapahoz az eszkozon csak azokhoz amikhez engedelyt adsz.
2021. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vírusirtó szerint ez is trójai a kodiban a film oldala, most már nagyon mérges vagyok hogy semmit nem lehet már nézni ingyen biztonságban, se Stremio, Popcorn Time, Zona.


Kép:

[link]

2021. aug. 25. 17:59
 4/9 anonim válasza:

A kodit en nem hasznaltam csak a plexet es azt is a innen toltotem le [link] es a filmeket torrentrol leszedtem es a plexet csak azert tartodtam hogy az osszes pc-en telon/tv elerheto legyen a filmkonyvtar.

Szerintem a filmbirodalom oldala virusos hasznalj inkab jobbmintatv-t vagy mozzicsilag vagy valami hasonlo oldalt

2021. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mozicsillag-on a filmek vannak és át írányit a filmbirodalom oldalra ahol vannak a lejátszók.
2021. aug. 26. 14:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne nézzem továbbiakban a Kodiban a Mozicsillagot stb addonokat mert megint be fog jelezni a vírusirtó és vírusos lehet a gépem?
2021. aug. 29. 21:37
 7/9 anonim válasza:
Maga a filmbirodalom oldala virusos nem a kodi , jobb lenne mas oldalrol nezz filmeket , jobbmintatv online-filmek videa, indavideo
2021. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A Kodi addonok nem rejtenek kártevőket?

Más oldalakat nem tudsz amit nézhetnék Kodiból?

2021. aug. 30. 09:30
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy az addok-ba is leget valami de a kodi-hoz nem ertek.
2021. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!