Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a GTA IV a gépemen?

Miért szaggat a GTA IV a gépemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Felraktam a gépemre tegnap a GTA IV-et, és szaggat. Gépem adatai:

2GB Corsair memória

Intel Core 2 duo proci (3,0 GHZ

Ati Radeon HD3870

Chieftech táp

Shatás HDD

GIgabíte alaplap


Nem tudom mi lehet a baj, már mindent kipróbáltam, mindent low-ra állítottam és 800-600-ban futtattam! Segítsetek pls I need help!


2008. dec. 5. 19:15
1 2 3
 21/24 Birka511 válasza:

[link]

Innen töltsd le a patch-et,tedd be amit letöltöttél ide:

C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV és indisd el a patch-et! katt-katt a next-ekre...stb. és lépj be a játékba.Nem törli a mentéseidet, sokkal jobb lesz(nem fogsz laggolni full grafon sem),más lesz az inditás...stb.

Nekem bevált!..::SOK SIKERT!::.. :)

2011. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Kipróbálom hátha mert nekem is szaggat pedig rohadtúl nemkellene...Rem h téll bejön:p
2011. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
nekem elsem indúl ezzel a patch-el..folyamatosan vagy fatal error v vmi gyökér hiba...
2011. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
ekőző vokk megcsináltam:d kicsit téll jobban fut tőle demég mindig szaggat pedig nem kellene x)
2011. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!