Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a gépemen az...

Miért szaggat a gépemen az Operation flashpoint?

Figyelt kérdés

Na, kezdem a történtetet:

teljesen leformáztam az egész vinyómat , aztán rá a win7 sp1 64bit,aztán rá driverek meg minden. tökéletesen működött minden, kevés progit, 1 böngészőt meg 1-2 lejátszót tettem fel, meg a daemoon toolsot. Daemoon tools-al feltelepitettem az Operation Flashpoint Game of the year editiont és ahogy az ismerősöm mondta a két patchat hozzá 1.96 os lett a végén. Működött rendesen a játék, méghozzá Full hd felbontásban normál grafikán. Aztán még feltettem 1-2 programot, azthiszem flashget 1.96 volt az egyik... és aztán észrevettem hogy elkezd szaggatni a játék. a grafikát a lehető legjobban lehúztam és még úgyis szaggat. Mi lehet az oka?

Hardver: Asus F5Sr laptop:


VGA: ati mobility radeon 3470

RAM: 3gb DDR2

HDD: 320gb sataII

CPU: Intel Pentium Dual CPU T3200 (2.00 ghz)


Én Informatika szakon vagyok a Miskolci Egyetemen, szóval csak hozzáértők írjanak, a directX - et is frissitettem a 2010 June verzióra ami 9.0c verzió


2011. márc. 9. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezek a notebook alkatrészek nem a játékra vannak kihegyezve.
2011. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hjajmá első válaszoló. :) Legalább nézz utána, mielőtt beírsz ide vmit. Ez egy aránylag régi játék, s nem igényel erős hardvert. Probléma nélkül kéne futnia, ráadásul futott is jól. Aztán már minimumon se.


A kérdésre válaszolva: Nehéz ügy. :) Gondolom vga drivereket próbáltad frissíteni. Nemlehet, hogy egy win frissítés amit abban az időszakban tettél fel, bezavart? Vagy akkortájt nem volt update?


Amúgy sok régebbi játéknak van problémája win7/vistával. Ahogy gyorsan rágugliztam, látom, hogy van bőven panasz erre a játékra is. Igaz, nem ilyen jellegűek főképp a problémák.

2011. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na , a kérdésemben az ilyenek miatt tüntettem fel hogy "csak szakértők írjanak" mint az első válaszoló, kösz a semmit, máskor olvasd végig a kérdést , a második válaszolónak köszönöm, megpróbálom frissiteni, de sztem a legfrisebbet szedtem le hozzá, és ment eleinte jól.... úgyhogy ez tényleg nehéz ügy
2011. márc. 9. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

legalább írtad volna le, melyik game:

Operation Flashpoint: Cold War Crisis

Operation Flashpoint: Dragon Rising


Tutkó, hogy a második, ez esetben a minimum gépigény: [link]

szal kevés a notid eléggé.

2011. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leírta. Csak kéne tudni olvasni, és keresni.


[link]



Operation Flashpoint: GOTY Edition (Windows) - November 2002


Tehát egy 2002-es játékról beszélünk....

Most már tényleg fejezzük be ezt az offtopik kötekedős, hülye válaszokkal teli idiotizmust. :P

2011. márc. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszolónak aki szerintem a második válaszoló is egyben xD, és én válaszokért jöttem ide nem hüje kritikákért amik nem is jogosak
2011. márc. 10. 00:42
 7/7 Hintalow ***** válasza:

indexelés, töredezettségmentesítés ugye kikapcsolva? ezeket szereti a win 7 pont terhelés közben elkezdeni.

Esetleg átállítani teljesítménycentrikusra, hátha az energiagazdálkodás zavar be.

2011. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!