Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írjak ki egy keresést...

Hogyan írjak ki egy keresést a vaterára a word-del kapcsolatban? Nem tudom, hogyan kéne megfogalmazni, hogy egyértelmű legyen.

Figyelt kérdés

Van egy csatolásom, amit szeretnék word-be tetetni. Elég hosszú régebben írt szöveg, képekkel benne.

Én nem értek hozzá, nem tudom word-be áttenni, olyan szakembert keresek, aki meg tudja csinálni nekem.



#Word #hirdetés szöveg #szöveg átírása word-be
2021. ápr. 11. 17:05
 1/4 anonim válasza:
Most milyen fájlban van elmentve?
2021. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Ha én azt tudnám.

Amiben írtam, tetejére az van írva, hogy "konyv beta-WordPad". Valaki beállította nekem a betűszámot nekem rajta a tetején.

Amikor ezt kinyitottam, akkor ott tudtam a szöveget írni, és kihagytam a képek helyét.

Aztán elküldtem a szöveget is, meg a képeket is a könyves helyre, ahol beillesztették a képeket a szövegbe, a helyükre.


Aztán visszaküldtek csatolásban egy szöveges-képes 2 oldalt egymás mellett mutató belív tervezetet.

Olyan fájl -ha azt hívjuk fájlnak-, amiben egymás mellett van 2 oldal, mintha kinyitnánk a könyvet, baloldalt a bal oldal, jobboldalt a jobb. A jobboldallal kezdődik, amin a cím van. Alatta a következő 2 oldal, a 2. baloldalt, a 3. jobboldalt. Azalatt baloldalt a 4. oldal, mellette jobboldalt az 5. oldal, és így tovább.

2021. ápr. 11. 17:37
 3/4 A kérdező kommentje:
A csatolt belívhez azt írták, hogy "beliv1-pdf". Lehet, hogy ez az.
2021. ápr. 11. 17:50
 4/4 anonim válasza:
Küld át,atrakom neked wordbe 3p alatt sztem. Ingyé
2021. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!