Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a Winamp-nál jobb lejátszó...

Van a Winamp-nál jobb lejátszó mp3-hoz, vagy mindegy? Ha lehet magyar, és nem a küllem az érdekes!

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 10:19
 1/3 yuda ***** válasza:

Kisebb gépigényű és mindent lejátsz,nemigen van ennél jobb: neve: kmplayer...filmet,zenét..

itt egy link:

[link]

2008. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
én a foobar-t használom, nem eszi a memóriát és a processzort sem terheli, pl. ha játék alatt szeretnél zenét hallgatni akkor nagyon ajánlom. sajnos nemtudom, hogy van-e magyar verziója, de hidd el, nem nehéz kezelni, én is csak 1-2 menüt használok meg a lejátszógombokat. a kezelőfelülete teljesen minimális, épp azért, hogy ne foglaljon le sok memóriát (amit a winamp megtesz)
2008. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Közben körbenéztem még egy kicsit.

Rátaláltam a JetAudio-ra, és az Aimp-ra. Kipróbáltam, azt nem tudom miért,de tényleg sokkal szebben szól a zene. Le is szedtem a Winampot a gépről.

[link]

[link]

2008. dec. 4. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!