Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » W10. Miért írja ki az óra...

W10. Miért írja ki az óra mellett a "Hardver biztonságos eltávolítása" részt a rendszerpartícióra (belső SSD) és egy másik belső HDD-re is?

Figyelt kérdés
Milyen beállítás a rossz, hogy lecsatlakoztatható külső eszközként kezeli? Ez BIOS beállítás, vagy telepítésnél lett valami rossz? Lemezkezelőben kell állítanom valamit?
2021. jan. 21. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A biosban állítható minden sata porton egyedileg.
2021. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a SATA meghajtók "Hot plug"

[link]

tulajdonsága miatt van - képes vagy a gép működése közben leválasztani a meghajtót.

2021. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg driver hiba is okozhatja még.
2021. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen-igen. Azt kitapasztaltam,hogy a SATA is hot plug (mint egy usb pl), de kicsit értetlenül állok az előtt, hogy a belső tárolókat is így jeleníti meg.


kutakodtam még a tulajdonságoknál, és van egy olyan rész, ahol a gyorsítotárazást ki-be tudom kapcsolni. Be van kapcsolva ezekene a háttértárakon. Elvileg ezért jeleníti meg a biztonságos eltávolítást. Kell nekem a gyorsítótárazás az SSD-re és a HDD-re? milyen előnyöket ad? Ez normál esetben ki van kapcsolva a gépeken?

2021. jan. 21. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismétlem: A biosban állítható minden sata porton egyedileg.

Nem a windowsban.


A gép nem tudja melyik portra dugtál kihúzható hdd-t. Melyik lehúzható eSata..

Egy hdd csere miatt én se állítom le a gépet..

2021. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nahh megtaláltam. Nagyon foscsi, mert az óra melletti ikon így is előjön, de nem ajánl fel semmit 😃
2021. jan. 21. 18:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítsíget amúgy!
2021. jan. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!