Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova tűnik a többi hely?

Hova tűnik a többi hely?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom, és két meghajtója van. a C-vel semmi baj, de a D-től kikészülök. D-n összesen 37 GB van, a programok, 1,57 GB-t foglalnak míg az egyéb dolgaim, 5 GB-ot. Ami háth durván 7 GB akkor marad 30 GB, de a gép mindig kiírja hogy a " D-n meghajtón egyre kevesebb a hely" hiába törlök ki akármit...most per pillanat 1,27 GB-ot mutat szabad helyként. Akkor hol a többi hely? Bár lehet hogy semmi köze ehhez de emiatt a gép is iszonyat lassú, rengetegszer lefagy olyan 10-15 percre. HELP!


Köszönöm


2010. aug. 14. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha el vannak rejtve a rejtett fájlok, jelenítsd meg. Töröld ki ami szemét. Ürítsd a lomtárat. Jobb ötletem így látatlanba nincs.
2010. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem vírusnak tűnik, ami megeszi a meghajtót. Szerencséd, hogy a D-n van. Lődd rá a vírusírtót - legalábbis a fájlokra, írd ki róla őket, aztán formázd le a D-t C-ből teljes formázással. Ez 100% hogy leszedi, akármi is van rajta.
2010. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szükséges kapcsold ki a rendszervisszaállítási-pontok létrehozását, az szokott helyet foglalni mindegyik meghajtón "láthatatlanul".

Futtass végig egy CCleaner-t, lemeztöredezettségmenetsítőt, registry-tisztítót, vírusirtást, akkor talán gyorsul egy kicsit, ha nem gyorsul, akkor telepítsd újra.

2010. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igencsak vírusgyanús
2010. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen vírust úgy hívják hogy vindóz.

Nekem egyszer a C:/Windows/Temp-et kezdte telepakolni. 1 perc alatt beletett 8 gigát. Feleslegesen.

2010. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!