Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes CD-íróval...

Milyen ingyenes CD-íróval írjak lemezt?!

Figyelt kérdés

Deep Burner-rel próbálkoztam, 20 track-ről van szó, 44.1 kHz, 16 biten, és így 964 mega a cucc.........A DB-ben nem találtam olyan opciót, amellyel be lehetne állítani, mekkora szünetet tartson a dalok között. Konkrétan nem akarom, hogy szüneteket tartson, a Mixdown-okat eleve úgy állítottam össze, hogy ne legyen szükség szünetekre. Egyáltalán, hogyan érhetném el minőségromlás nélkül, hogy CD-re férjen ez a 20 dal?!

Empéhárom nem jó, utálom is, undorítóan szól, ráadásul kiadás előtt álló nagylemezről van szó..........


2010. aug. 11. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
964MB egy 700MB-os lemezre?
2010. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nero esetleg?

Amúgy 700MB-os CD-re, nem hiszem, hogy felfér 964MB.

2010. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zenénél nem a mérete számít, hanem a hossza percben. 700MB-os CD-re 80 perc fér rá. A 90 perces CD-t meg nem minden fogja olvasni, főleg az audió cuccok nem (kevésbé pontos a lézerük mint a gépben).

20db 6 perces dal nem fog ráférni. 20db 3 perces rá fog férni...

2010. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!