Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csgo ban miatt steam fiókot...

Csgo ban miatt steam fiókot váltottam, de viszont megfigyeltem, hogy ugyanazok a játékok ott vannak a konyvtáraimban. Akkor tudok velük játszani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltad bármelyiket is elindítani? Lehet megspóroltad volna a kérdéskiírást, mert vagy elindul a játék, vagy kiírja hogy miért nem.
2020. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de azt írja vásároljam meg, de a konyvtaramban ott van.
2020. nov. 14. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor megkaptad a választ. A játékot nem lehet elindítani, mert nincs meg a fiókodban, csak a rá való hivatkozás. Lehet a gépedről próbálja beolvasni a másik fiók játékait és azt listázza, de mivel a játék hozzáférése a hozzá tartozó fiókba lépéssel oldható fel, így egy másik fiókba lépve - amiben a játékot nem vetted meg - az nem lesz elindítható. Ezért van ott a vásárlás gomb, és ha megveszed akkor valószínűleg nem kellesz már telepíteni, hiszen a másik fiókból már telepítve van.
2020. nov. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2020. nov. 15. 10:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A játékokat nem tudod használni másik fiókon, viszont a könyvtár megosztásával tudsz velük játszani.
2020. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 petya1023 válasza:
Nyugi nem tudsz ilyen könnyen játékokat duplikálni. De jó lenne
2021. ápr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!