Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-en a Dokumentumok /...

Win7-en a Dokumentumok / ViberDownloads mappában a PTT nevű mappa kell? Törölhető?

Figyelt kérdés
Kiterjesztés nélküli fájlok vannak benne főleg.
2020. aug. 22. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Semmit nem kellene törölnöd, amiről nem tudod hogy miért van ott és mit csinál, főleg rendszermappákban. Az, hogy kell-e, neked kell tudnod a hozzá kapcsolódó program használata szerint. Másrészt attól hogy te nem tudod a fájlokat megnyitni vagy értelmezni, nem azt jelenti hogy esetleg az azt használó programnak nincs szüksége még rá.


Ha helyet akarsz felszabadítani és programot törölni, akkor használd a programok telepítése és törlése szolgáltatást, ha pedig fennmaradó fájlokat találsz már törölt program után, akkor egy rendszertisztítót.

De ez a kézzel kiválogatós meg hasraütésszerűen törlős módszer a legrosszabb.

2020. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Viber hangüzenetei lehetnek ott.

[link]

2020. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.

"Semmit nem kellene törölnöd, amiről nem tudod hogy miért van ott"

oké


"Az, hogy kell-e, neked kell tudnod a hozzá kapcsolódó program használata szerint."

Honnan? Benne van valami help-ben az ilyen információ? Vagy mégis honnan kellene ilyeneket tudni, hacsak nem vagyok Windows szakértő?


Nemrég jöttem rá, hogy a Viber mappában évekre visszamenőleg ott vannak a képfájlok, amiket küldtek nekem, pedig nem kellenek már, és azért helyet is foglalnak. Ezért gondoltam, hogy nem igazán rak rendet maga után a viber. Az fent említett fájlok (PTT) tulajdonságai alapján jó 3 éve nem történt a fájlokhoz hozzáférés.

2020. aug. 23. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!