Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri LUNUXRA frissíteni?

Megéri LUNUXRA frissíteni?

Figyelt kérdés
Mert rá akarnak beszélni, hogy jobb. SZERINTEM BÜDÖSÜL NEM :)

2020. júl. 23. 15:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem is akarsz azonnal váltani attól még a Windows mellé feltelepítheted és kipróbálhatod. Én vagy az Ubuntu-t vagy a Linux Mint-et tudom ajánlani elsőnek.


Én magam is dual bootolok már egy jó pár hónapja.

Windows 8.1 mellet Ubuntu-val kezdtem és azt cseréltem Arch-ra egy hete. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megtettem az első lépést és ma már külön örömmel tölt el, ha nem Windows-ba kell landolnom.


Az meg, hogy ott mindent terminálban kell csinálni egyrészt ne ijesszen meg, másrészt meg nem igaz. Ahogy a Windows-ban úgy a Linux-ban is érdemes/kell tudni parancsokat.

2020. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%

Nekem jobb.


-Rengeteg jó ingyenes program van linuxra

-Gyors, mint a villám

-Parancssorból bármit telepíthetek neten való keresgélés nélkül

-Ha probléma van, 100 megoldást találok a neten

-Automatikusan felismeri a drivereket


Ha nem vagy Call of Duty 42 és társai függő, legjobb választás.


Neked meg maradjon a windows ilyen hozzáállással, én azt javaslom.

2020. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
NE válts Linuxra, csak szívni fogsz vele. Alapszintű dolgokra jó lehet, de ha kicsit is túllépsz az e-mailek olvasgatásán, nadjIsten' játszani akarsz, a Linux felejtős. Gondolom, nem akarsz órákat Google-n tölteni, ha valami nem megy...
2020. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

#13 :D :D :D


Egy dologban egyetértek: ne váltson linuxra az, aki nem akar. (gondolom aki ms fan, pont olyan szenvedésnek éli meg, mint én mikor windows elé kerülök)


És a kommented erre az igazi bizonyíték: no offense, de pontosan ezekből a felhasználókból lesznek a hozzád hasonló elégedetlen, rossz tapasztalatokat gyűjtő userek, akik később butaságokat hordanak össze egy olyan oprendszerről amiről halvány fogalmuk sincs... :)

2020. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 tabaki ***** válasza:
78%

@14:

Hadd el, borítékolható volt, hogy előbb-utóbb ez a vélemény is előpöffen a padló alól, ha már a trollkérdés nem volt képes felpaprikázni a kedélyeket. Na, majd ő olyat beszól a linuxosoknak, hogy csak no... Lesz itt flame war, ihaj! Érdeklődve figyelem, hogy az irritálóan bugyuta kérdés meg #13 támadó inkompetenciája együttesen kiadják-e az ostobaságnak azt a kritikus tömegét, amellyel a szokásos unalmas szócséplés berobbantható.

2020. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10%
Igaz, készítsük elő a pop-cornt meg a kólát, mindjárt jönnek a Linux-hívők, és megpróbálnak meggyőzni mindenkit, hogy egy hulladék rendszert használjanak.
2020. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%
Ne hidd. Belátták, hogy ehhez a platformhoz nem ér fel minden átlagfelhasználó. A Windows a maga középszerűségével (ár/érték/használat) pont megfelelő a többségnek. Persze ha a Linux-rendszerekre is ráaggatnának párezer dolláros árcímkét, rögtön lennének, akik überkirálynak gondolnák annak ellenére, hogy lövésük nincs a használatáról (lásd Apple OSX).
2020. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 tabaki ***** válasza:
77%

@#16:

Fölösleges cizellálgatni azt az egyszerű tényt, hogy a linux nem felel meg a te igényeidnek. Nem vagy egyedül, de a felhasználók többsége ezt nem tekinti megszégyenülésnek, ezért nincs is igénye a kompenzálásra. Tekintsd magadat különlegesnek, amiért neked igen, és kívánom, hogy sok örömöd teljen a kedvenc rendszered használatában.

2020. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Tom Benko ***** válasza:
100%
@13: Azóta eltelt 25 év...
2020. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Használj Windowst, azt az 1 bites usernek tervezik.

Lásd élő példának a Vezérlőpult utódját, a Gépház -at.

Csak a minimális, gyakran szükséges beállítást teszi elérhetővé. :-D

2020. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!