Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha veszek egy windows 10 a...

Ha veszek egy windows 10 a Microsoft honlapján és telepítem 2 gépre akkor használható mind kettőn eredetiben?

Figyelt kérdés
Ugyan avval az accauntal bejelentkezni 2 pc-re lehetséges?

2020. máj. 31. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Ekkora f@$zságot.... Attól, hogy mindkét PCre bejelentkezel, még nem lesz mindkettőn aktiválva.


Inkább vegyél HardverAprón, 3000ért szinte utánnad dobják

2020. máj. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Nem lehet. Van ugyan olyan, hogy egy licencel több gépet aktiválsz. Ezt hívják mennyiségi licencenek. De ezt magánszemélynek nem adnak, és szerződéshez kötött.


Amúgy a prohardveren mostanában ezt az oldalt ajánlják:

[link]


Vettem már többször onnan (nem saját részre) és mind működött eddig.


Vagy még mái napig működnek a Windows 7/8.x kulcsok is. Úgy egy hónapja, egy régi PC -re ragasztott Win 7 Pro COA matricáról leolvasott serial -al simán beaktiváltam egy zsír új, frissen épített gépen a Windows 10 -et.


De ha nem az aktiválás a cél, hanem makulátlan, hivatalos magyarországi beszerzés, a Microsoft Store akkor is durván túlárazott, ahhoz képest amit a viszont eladóktól vehetsz.

2020. máj. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!