Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nod32-t használok. Frissíteni...

Nod32-t használok. Frissíteni próbál, de nemtud mert nem megfelelő a linces által adott név és jelszó. Így nem biztosított a gép védelme. Lent?!

Figyelt kérdés

Mit csinálhatnék?cd-ről telepítettem a vírusírtót ami nem az enyém volt...most letöröljem és töltsek le egy újat?mert neten nagyon nehéz találni olyan vírusírtót aminem vírusos és megbízható:/

segítsetek...

köszi!


2010. júl. 23. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ezt! Menj fel a: [link] oldalra, ott add meg a kódot: trr7ce majd add meg a neved (kamu is lehet) és az emailcimed! De ez működő email legyen! Ezután küldenek egy felhasználónevet és jelszót, ezt kell a Nod-hoz beirni, ekkor egy hónapig frissit! Bár ez lehet, hogy csak a CHIP letöltésnél működik!
2010. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tölts le olyat amihez van crack, ha nem érvényes a licenced nem fog frissíteni
2010. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Felejtsd el a nod-ot. Töltsd le az avast home-ot, regisztrálj és ennyi. INGYENES, LEGÁLIS és jobb mint a nod!

A regisztrációddal egy évig használhatod, utána kérsz új kódot, megint egy év, megint új kód.....

Csak arra figyelj, hogy a home verziót használd, ne a Prof.-ot.

Otthonra a home is bőven elég és jó.

2010. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: láttam olyan gépet, amin hivatalos, megvásárolt nod volt, és nem látott semmit. Felraktuk az avast-ot, 34 vírust talált.
2010. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


1.nek:köszi..de sajnos freemailom van és most valami rendszer hibás:S nembírom megnézni a levelet:S


a nod-ot már próbáltam kb 1évig...nagyon lelassította a gépet..de azért köszi:)

2010. júl. 23. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha véletlenül avast!-ot akarsz helyette, akkor az 5-ös verziót!! Arra kell figyelni.


De ha neked a NOD vált be eddig, én nem biztatlak erre. Én avastos vagyok, nem tudom, hogy megy a rendszer, DE elvileg a Chip magazinban mindig van kód. S nem kell megvenni a magazint, hanem ott van a neten is. Így lehet ingyenes és mégis legális NOD-od. Én a helyedben megpróbálnám így. :)

2010. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez majd segit szerintem: [link]


Nem art ha elmented ezt az oldalt 1-2 honap mulva majd megint kelleni fog!

2010. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elözö vok


Minden nap tök kiraly licenceket küldenek/adnak

Jobb oldalt kerhetsz napi e-mail-t is

(nem sporolnak adjak rendesen a serial-t)

2010. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!