Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van élet a Windows-on túl,...

Van élet a Windows-on túl, Van még remény a számomra?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem olyan Linux rendszert ajánlani ami elfutna ezen a notebookon: Lenovo Ideapad 320 80XV00UPHV és tudnám vele használni a nyomtatómat is wifin ami egy Canon Pixma MX495?


Mindig van valami hoba, mindig van ami felbosszant. Pl pár napja kaptam egy frissítést, azóta annyira fagy a gépem hogy a begépelt szöveg csak késéssel jelenik meg a kijelzőn és ha nem állok meg néhány szavanként akkor kifagy az egész böngésző. Nem tudok lejátszani semmivel még egy 480x320-as felbontású videót mert annyira szaggat. És hacsak nem egy régi kb fél-egy évvel ezelőtt kiadott frissítésekkel integrált rendszert vagy egy alap MSDN telepítővel teszem újra akkor már az első bekapcsolás után szószerint egyből kegyetlenül fagy. Most is amellett hogy fagy még a gépházat sem tudom megnyitni mert azonnal bezárja magát.



2019. dec. 17. 18:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ebből az ssd-ből sok a hibás darab, nekem is ilyen van, remélem nekem be fog válni.

Nézd meg Hard Disk Sentinelel a kondicióját:

[link]

2019. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
98%-ról indult tavaj dec. 12.-én most 89% 8,32 TB írt adatmennyiséggel és 231 nap 13 óra üzemidővel
2019. dec. 18. 11:44
 13/14 A kérdező kommentje:
Azóta egyszer tettem újra a rendszert júliusban, aztán kiderült hogy semmi értelme nem volt, leszedte a frissítéseket és ugyan úgy fagyott. Pedig a bootolástól az asztalig 13 perc alatt felment a rendszer.
2019. dec. 18. 11:47
 14/14 anonim ***** válasza:
55%
Én mondjuk eleve a frissített rendszert szedem le mindig. Szerintem butaság alap rendszert felrakni, majd hagyni hogy letöltse az internetet frissítés címszóval. És persze a frissítés mindig ki van kapcsolva.
2019. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!