Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » [WITCHER 3] Megéri-e nekem a...

[WITCHER 3] Megéri-e nekem a hairworks?

Figyelt kérdés

Magas beállítások mellett 35-40 fps-el játszom (lelockolva max 40-re, RivaTuner) egy 2560x1080-as kijelzőn. Ha bekapcsolom a teljes hairworks-t Geraltra akkor 30 fps-re lockolva tudok játszani. A teljes hairworks fps dropját még nem tudom, mert szörnyel nem próbáltam. Keszegnél nem éreztem még problémát.


Szóval, megér-e a hairkworks 5-10 fps-t? Nekem elsőre fura volt, viszont maga a haj fizikája nagyon tetszik benne.



2019. okt. 29. 13:06
 1/3 A kérdező kommentje:
GTX 1050ti, Pentium G4600, 2x4 gb RAM
2019. okt. 29. 13:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem érné meg
2019. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A hairworks szép és jó dolog, de ha nincs min. 80 fps-ed akkor egyáltalán nem éri meg, hidd el az a +10fps sokkal többet fog érni egy harc során, vagy akár az egész játék során, mint az, hogy kinek mennyire szép a haja.
2019. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!