Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok mit kezdeni az...

Nem tudok mit kezdeni az IZArc IsO fájlokkal (ezt hívják RAR-nak, egyébként? ). Hogy nyissam meg, vagy hogy konvertáljam át?

Figyelt kérdés

Szerettem volna letölteni egy filmet, de nem tudtam megnyitni. Valaki letöltötte nekem és dvd lemezre tette, ami szintén ez a típusú fájl, de társítás/media player classic-kal meg tudtam nyitni a laptopon, másal, pl. windows media player-rel nem. Át akartam másolni a gépre, hogy át tudjam konvertálni az any video converter programommal, de nem másolta át, hibát írt ki.

Megnéztem a tulajadonágokat, és az összegzést nem jeleníti meg, mint a többi más típusú fájlnál, csak az általánost. Ja, és ott az írásvédett van kipipálva. Ezért nem tudom átmásolni a lemezt, vagy a típus miatt?

Fontos lenne, köszi szépen!


2010. júl. 16. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Az iso egy cd vagy dvd teljes tartalma 1 fájlba mentve.Tartalmaz minden adatot róla,megfelelő íróprogram az eredetivel azonosan viselkedő lemezt ír belőle.

Ha Nerod van akkor csak duplán kell kattintani rajta és indul a Burning Rom,amivel ki lehet írni dvd-re.

Ha más íróprogramod van keress olyat benne,hogy Lemezkép kiírása,vagy hasonló.

2010. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ezt nem hívják Rar-nak, mert a Rar-t hívák annak. Ez egy speciális Zip tömörítés, van is hozzá ki-be csomagoló program, éppen ugyanaz a neve (vagyiz Izarc) arra keress rá a Google-ban. Ha sikerült kibontani, és egy ISO van benne akkor Nero, Mentések, Elmentett CD/DVD Lemezkép Kiírása opcióval tudod kiírni.
2010. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor ne töltsem le a Winrar nevű programot?

Van nerom, de nem azzal, hanem úgy másolok lemezről gépre, gépről pendrive-ra, hogy kijelölt mappa/fájl másolása, és másol is. Ez így egyszerűbb.

Megpróbálom megkeresni ezt az IZARC programot.

2010. júl. 16. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!