Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS5. Próbáltátok...

Photoshop CS5. Próbáltátok már? (problémáim részletei alul)

Figyelt kérdés

Van olyan emberke aki már elmerült az új Photoshop CS5-ben és tudna nekem segíteni?

Lenne pár idegesítő dolog amivel nem tudok mit kezdeni (megszokni meg nem akarom) sorolom:


- pipetta eszköznél mikor színt veszek megjelenik a kurzor körül egy batár nagy kör aminek az egyik felén az újonnan vett szín a másikon meg az aktuális festőszín van. Ezt ki lehet kapcsolni? MIvel digitális festek sokat ezért marhára idegesít (kb 2másodpercenként pipettázok :S)


- ha benyomom a "H" (hand) betűt és tablettel festek közben akkor átvált a nézet navigátorra és kizoomol a nagyításomból (azt szeretném elérni csak, hogy a hand-toollal odébbhúzzam a benagyított képet kicsit) Jó tudom... rakjam át más gombra a Hand-toolt, ezenkívül valakinek valami ötlet?


- a kedvencem amikor a Hand-toolal simán odébbhúzom a képet akkor animálva viszi tovább még a rántás lendületétől függően. Marhára nem oda navigálok így ahova szeretnék. Ezt ki lehet valahol kapcsolni?


egyelőre ennyi. Ezeket a gagyiságokat leszámítva nagyon tetszik az új PS! (bár a köztes generációkat csak próbaképp néztem meg, CS2-ről szeretnék váltani )


U.I: összes beállítást megnéztem már + neten is keresgéltem.


2010. júl. 14. 14:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!