Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokat/megoldásoka...

Ruzuzu kérdése:

Milyen programokat/megoldásokat tudnátok ajánlani OBS-hez részletes hangkeverésre?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan érdekelne, amivel magában az OBS-ben tudnám szabályozni azt a hangot ami kimegy a Streamben, tehát a Windows hangerőkeverője nem a legjobb, mert ha ott lejjebb húzok valamit, hogy halkabb legyen, akkor az nem csak Streamben halkabb, hanem nekem is. Tehát ami kéne, hogy én max hangerőn halljam a játékot (100%), de a nézők sokkal halkabban hallják a játékot (30%), ami így nem nyomja el az én hangomat, de mindez közben egy Discord beszélgetést pedig mondjuk én szintén maxon (100%) hallok, de a nézők ezt kicsit hangosabban hallják, mint a játékot, mondjuk 70%-on.
2019. aug. 27. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[Tippelek]


Például ezeknek valamelyik programjával:

[link]


külön virtuális kimenetre tudod vele tenni őket, így OBS-ben elvileg külön hangsávként tudod kezelni, és ott halkítani.

2019. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és segítőkész választ. :D
2019. aug. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!