Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ről Windows 10-re...

Pappz93 kérdése:

Windows 7-ről Windows 10-re történő frissítés utáni hibákra keresném a megoldásokat?

Figyelt kérdés

A mai nap frissítettem a Windows 10-re a HP Pavilion G6-1000SH típusú gépét páromnak. Az alábbi problémákra keresem a megoldást:


- AMD High-Definition Graphics illesztőprogram - sp55081 sikeresen feltelepítettem,ám sárga felkiáltó jelek voltak a naplóba,amit nem tudtam megnyitni. Ezek után is az illesztő programot a Microsoft Display kezeli.

Emiatt ezeket a hibákat tapasztalom:

Nem tudom állítani a fényerőt,se a billentyűzeten,beállításokban nem találkozok ilyen opcióval sehol. Adaptív fényerő bekapcsolása után sem észlelek változást.

F4 gomb megnyomása után(Kivetítés) oldal sáv megjelenik és azt írja,nem tud kivetíteni,mert gond van az illesztőprogrammal,telepítsem újra. A legfrissebbet töltöttem le a HP hivatalos oldaláról.


- Valamiért nagyon pörög a ventilátor,Windows 7-nél nem találkoztam ezzel,ha melegedett akkor pörgött fel ennyire pár másodpercre,mint most alapjáratban.Tudom ez annak tudható be,hogy több lett a CPU fogyasztás,de mégse meleg a gép. Lehet ezen valahogy javítani? Félek,hogy tönkre teszi a ventilátort ez a folyamatos gyorsan pörgés.


-Azt olvastam,hogy a NAGY Novemberi frissítést,csak akkor tudom telepíteni,ha 31 napja már fent van a Windows 10,ennyi ultimátumot kapok arra,hogyha esetleg vissza akarok állni az előző operációs rendszerre. Lehet valahogy ezt gyorsítani,van más módja a frissítés telepítésére?


Egyéb kérdésem most így hirtelen nincs,ezek a főbb bosszantó példák,amikre keresem a megoldást.

Eredeti Windows 7 Home Edition volt a gépen előtte.



2015. nov. 24. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajtad kivűl még sok emberkének (még a 8 és 8.1-eseknek is) sok problémájuk akadt már az ilyetén frissitéseknek. Mielőtt belebonyolódnál, javaslom térj vissza minél előbb a W7-re. Amivel nincs semmi gond, u.olyan stabil, mint az XP volt, ráadásul 2019-ig minden támogatást megkapsz hozzá a Microsoftttól, de még utána is sokáig jó lesz. Momentán még az XP-t is sokan használják, szinte elpusztithatatlan. Igaz, több mindenre már nem ugy reagál, mint a maiak. A W10-re upgradelési lehetőségeket a Microsoft üzletpolitikájában egy nagy marketing hadjáraton belül biztositotta, sokan nekiugrottak, főleg státuszszimbólumból (miért is ne legyen meg nekik is a legujabb Windows platform?) és időben (1hónapon belül) vagy időn kivűl (1 hónapon tul) jöttek rá, hogy egy rakás funkciót nem kaptak meg a régiből és a beharangozott ujból. Magánügyed, de javaslom: Térj vissza a W7-re
2015. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor bejött a W10 és lehetett frissíteni frissítettem,de 2 nap után vissza váltottam a W7-re. Most nagy reményeimbe,hátha javult azóta rá frissítettem. Hétvégén visszarakom a W7-et és többet soha Win 10.
2015. nov. 25. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, bekaptad Te is a legyet és áldozata lettél a Microsoft burkolt és nagy üzleti kampányának. Itt van egy szaklap cikke, de van ám még több probléma is:

[link]

2015. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!