Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől ilyen szar a Fibernet?...

Mitől ilyen szar a Fibernet? Szerződésbontás hogy lehet?

Figyelt kérdés
Egész nap az van hogy 5 percig van net utána meg fél óráig nincs, jobb esetben csak fél óra!!! Amikor kihívon a szervízeseket akkor pont van net és leelenőriz pár sz*rt és azt mondja h ez jó! Már a tököm tele van! Olyat lehet csinálni, hogy nem fizetem ki a havidíjat és kössék ki a parasztok, én meg megyek máshoz! Van vmi kiskapu szerződésbontáshoz? Elégedetlen vagyok a szolgáltaással címen?
2010. júl. 10. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Van még hűségidőd?
2010. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg, mások is megbánták velük a szerződést.

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is linkelek néhányat. (Már megszabadultam tőlük).

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NNNA. Én is ezzel a céggel akartam szerződést kötni, de végül Vodás USB modemes net lett belőle. Három éve ez van, nincs vele semmi gond. 5G HSDPA (szélessáv), 7.2, de legalább 5-6 közötti sebesség és nem szakad meg, nem lassul le. No comment.
2010. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát augusztus végéig tart a húségnyilatkozat, de mivel szinte sosincs net, így nem szeretnék fizetni, mivel nem szolgáltatnak sose, azt meg lehet csinálni, hogy nem fizetek, vagy vmi más megoldás esetleg?
2010. júl. 11. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ha megy, ha nem, fizetned kell. Havernak három hétig nem volt gépe, mert előbb szervízben volt, aztán eladta alkatrésznek, vett újat, azt telepiteni kellett. Ennek ellenére a havi alapdíjat ki kellett fizetni. Benne kell lennie a szerződésben. Minden szolgáltató ezt teszi.
2010. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!