Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ilyet csinálhat a FIBERNET?

Ilyet csinálhat a FIBERNET?

Figyelt kérdés
Meghirdeti az internetet próbahónappal, bekötik, de csak 8 napom van meggondolni magam, most kiküldi a számlát, visszaszámlázza az elmaradt másfél hónapot, amit ők nem tudtak elkönyvelni, majd hozzáadja a következő havit is, mert előfizetés. És én ezt fizessem be egybe a két és fél hónapnyi díjat.
2011. febr. 24. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez elég durva.... Reklamálni kell(ene)
2011. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

áá.. elnéztem, most hívtam az ügyfélszolgálatot, és úgy felidegesített. azt mondták előfizetés, februárban már nem tudták elkönyvelni, ezért jött egybe. 4000 ft helyett, most fizessek 11 000.

rohadt mocskok...

2011. febr. 24. 17:58
 3/13 anonim ***** válasza:

A próbahónap 30nap! A nyolc nap az a felmondási idő.

És igen, tehet ilyet, mert az ÁSZF szerint az első három hónapot egyben is ki lehet számlázni.

2011. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Huhh mekkora szemétség.. Ez olyan, mint mikor nekem bekötés után 2 hónapon keresztül baj volt a sávszélességemmel, valami zavarta a vételt, és szinte egyáltalán nem tudtam használni az internetet. Még a kezdőlapot sem töltötte be..

Mikor végre megjavították - kicsi antennát szereltek fel elsőre - a szerelő javasolta, hogy kérjem a havidíj elengedését a kérdéses időszakra. Hát persze hogy nem tartották indokoltnak! Kidobtam az ablakon 12e forintot.. Azóta már szolgáltatót váltottam..

2011. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és ki az a marha, aki ilyet megenged? 3 hónapot egybe? 11 000 ft azért nem kis pénz. (legalább is nekem nem) na de nem baj, csak teljen le az egy év, megszabadulok tőlük, addig is a lehető legrosszabb hírüket keltem mindenhol.
2011. febr. 24. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Sokáig nem kell a rossz hírűket kelteni, mivel a Fibernetet megvette az Invitel és a Upc. A honlapjukon erről is írnak, ahogy az ÁSZF is. :)
2011. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"mivel a Fibernetet megvette az Invitel és a Upc".Akkor már nem is csodálkozom miért rossz, mert az UPC vette meg:D Az sose volt jó:D
2011. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

és az mit jelent, hogy megvette?

lesz valami változás?

mert a upc-vel márt volt dogunk, az se semmi egy társaság....

2011. febr. 24. 18:30
 9/13 A kérdező kommentje:
és akkor mi az a próbahónap? mert tulajdonképpen csak 8 napig próbálhatom... utána tetszik vagy nem, ez van és kész.
2011. febr. 24. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Na azt nem tudom mi fog változni. Elvileg csak a név.
2011. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!