Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Volt már olyan valakinek,...

Volt már olyan valakinek, hogy valakit nem jelölt ismerősnek, az fb mégis összekapcsolta őket ismerősként?

Figyelt kérdés
Gondolok pl olyanra, hogy valakinek az adatlapját többször megnézted, aztán jött értesítés, hogy xy visszaigazolta hogy ismer...pedig te nem is jelölted ismerősnek.
2019. ápr. 16. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

"pedig te nem is jelölted ismerősnek."


De te jelölted, csak véletlenül gondolom rákattintottál amikor nézegetted. A facebook hajlamos ilyenre, hogy épp van egy kis szerver lag és a kattintás nem oda sikerül ahova alapból kattintottál, ha elgörgetsz.

2019. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ilyen nincs
2019. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen funkció a rendszerben. Vagy gond van az egereddel, vagy valaki belebújt a fiókodba, vagy egyéb technikai malőr.
2019. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Facebooknál BÁRMI előfordulhat


Amíg volt facem, eőfordult, hogy egy 10 perccel korábban letiltott személy lett ismerősöm, majd érdekes módon nem kellet neki 48 óra, hogy ismételten letiltsam...


Tudnék egyéb "érdekességről", de inkébb BUG-ról mesélni


Ez az egyik ok, hogy nem használom azt a szart.....

2019. ápr. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, 1000% hogy nem nyomtam rá még véletlenül sem, nem is telórol néztem, ahol ez könnyebben előfordulhat, hanem gépről.

Jött értesítés, hogy visszaigazolt, hogy ismer. Ennyi. Fb csinál néha fura dolgokat, de ilyennel egyszer találkoztam.

2019. ápr. 17. 02:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen dolgokat csinál akkor perelni is lehetne őket. Ne egy facebook döntsön már helyettem.
2019. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Használod a kétfaktoros hitelesítést?
2019. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!