Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudna segíteni valaki egy...

Tudna segíteni valaki egy THOMSON ST585v6sl router port forward beállításában?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy p2p kapcsolatot használva seedelésnél/leechelésnél passzív vagyok. Hálózati beállításoknál már be van állítva a port, tűzfal ki van kapcsolva. A routeren szintúgy nincsen tűzfal, ám ennek ellenére továbbra is passzív vagyok, megőrjít...

Előre is köszi a segítséget!


2008. nov. 11. 03:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hahó. A szolgáltatódnál kell jelszó és felhasználónév a bejelentkezéshez? Csak mert ugyanezzel a "problémával" szembesülök én is, sőt, és lehet, hogy hülyeséget mondok, de nálam pl. nem kér ilyet, a routerben sincs beállítva, ergo valami más úton módon kapcsolódik a szolgáltatóhoz, ami számomra azt jelenti, hogy ezen beállítások felett a szolgáltató rendelkezik. Ha nem is szó szerint a routerében, de ha ilyen beállításokat észlel, akkor visszaállítják. Nálam is így jártam, barátnőmnél is így jártam...
2008. nov. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki ezt:


[link]


Vagy ezt:


[link]


Szerintem találni fogsz megoldást:)

2008. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi,itt a második link helyesen:


[link]

2008. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos segítséget mindenkinek!

A megoldás így sikerült: a routerben visszakapcsoltam a tűzfalat, majd hozzáadtam egy egyéni kivételt (kb olyan, mint a windows tűzfalánál a kivételek hozzáadása), megadtam neki a port tartományokat TCP/UDP, és láss csodát működi.


Az első hozzászólónak: attól függ, hogy milyen neted van, kábelesnél nem kér semmit sem, nekem adsl-em van, és a router egyszeri jelszómegadás és tárcsázás után folyamatosan rajta marad a vonalon, ha meg újraindulna, automatikusan csatalkozik.

2008. nov. 11. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!