Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GIGABYTE GN-BR02G vezeték...

GIGABYTE GN-BR02G vezeték nélküli router beállításában kérnék segítséget. Valaki?

Figyelt kérdés
digi netem van
2011. jan. 22. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a routeren van egy lan bemenet csatlakoztasd oda a géped és akkor utána nyitsz egy explorert majd beírod a router ipjét, ha meg vagy akkor megjelenik egy ablak jelsző és felhaszn.nevet kér majd oda meg kell adni mondjuk ilyen nagyon buta védelmet pl:admin password ilyen marahaság. aztán ha bent vagy ott bekell állítani hogy milyen ipről ossza netet a router majd azt hogy legyen-e védelem és elvileg akkor készen vagy kihúzod és kész elvileg.

(nem igen értek a vezeték nélküli routerhez én az imac-emen osztottam)

2011. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért kell nekem a vezeték nélküli, hogy a telóról is tudjak netezni. És azt honnan tudom meg hogy melyik IP-t használja?
2011. jan. 23. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
az telefonon kell megkérdezni a diginél sőőőt ott pontosan segítenek belőni telefonálj:)
2011. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2011. jan. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!