Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj amiért nem...

Mi lehet a baj amiért nem tudok belépni citromail-re tegnap este óta?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt még betudtam lépni,este óta meg azt írja ki hogy hibás felhasználónév vagy jelszó,felhasználónévvel nincs baj mert regisztrálásnál foglaltat ír,azóta már 2x3x lett új jelszó csinálva egy alternatív e-mail címről de azóta se sikerült belépni,egy másik citromaillel meg sikerült,de az eredetivel ami fontos lenne mi lehet a baj?Másnál is volt ilyen gond mostanában vagy máskor?
2019. febr. 12. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs, be tudok lépni. Próbáld másik böngészőn át. Vagy töröld az előzményeket a mostanin.
2019. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam explorert,chrome-ot,de firefox-ot használok,mármint honnan töröljem az előzményeket?
2019. febr. 12. 12:39
 3/8 A kérdező kommentje:

Van telefonos elérhetőségük?A postmaster@citromail.hu működő email cím?


[link]

2019. febr. 12. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Használj protonmailt v mást, addig használjátok azt Citrot egyszer csak összeomlik, és viszi magával a levelezéseiteket..
2019. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismét beléptem. Valami a gépeden nem Ok.
2019. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Más gépről is próbáld...
2019. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ott se sikerült..viszont most már a 4.új jelszóval sikerült belépnem uhh..de akkor ez mi lehetett hogy kb 24 óráig ezt a hibás felhasználónév vagy jelszót írta ki?
2019. febr. 12. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt frissült? Gmail-nél is ha képet váltok, több mint egy nap után cseréli le.
2019. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!