Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem seedel?

Just a rocker kérdése:

Miért nem seedel?

Figyelt kérdés
Routerben a uPnP be van kapcsolva, DHCP is, már nem egy napja bújom a netet válaszra keresve de egyszerűen nem akar seedelni a torrentem.. Állítgatok mindent a torrent beállításaiban de mindhiába.. 4K filmeket szedek le de ha nem töltök vissza semmit hamar kitiltanak az oldalról. SEGÍTSETEK!

2018. dec. 17. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell beállítani külön. Adatforgalmazás csak akkor történik, ha van kinek feltölteni. Ehhez valós letöltőnek kell kapcsolódnia a torrenthez, és lehetőleg ne legyen túlseedelt a torrent hogy a többi feltöltő hagyjon téged is érvényesülni.


A legnagyobb hiba ész nélkül úgy nekiállni letölteni egy arányköteles oldalon, hogy vagy nem nézed meg hogy tudsz-e majd arányt tartani (mert sokadik késői letöltőként már nincs rajtad kívül letöltő), vagy nem is tudsz arról hogy vigyázni kell az aránytartásra, csak amikor már késő.

Vészmegoldás: beállsz seedbe népszerű torrentekhez úgy, hogy másik oldalról töltöd le az 1:1 ugyanaz torrentet, és az arányköteles oldalon csak seederként leszel jelen egyből. Másik megoldás - ha van ingyenes torrent az oldalon - aránykötelezettség-mentes torrenteket letölteni és seedben maradni, hátha viszik tőled is.

2018. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha zárt torrent oldalt használsz, akkor kapcsold ki a DHT-t, mert a tracker nem fogja tudni mérni a töltési arányodat!

A tracker oldalakon van "Általad seedelt torrentek" vagy hasonló menűpont. Ha ebben a listában látszik a torrented, akkor TE megtettél mindent, amit megtehetsz.

->Seedben vagy.

A többit fentebb megírták.

2018. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nincs semmiféle konfigurációs hiba a kapcsolatomban a router és a gép között? Nem értem miért nem seedel egy kbyte-ot sem. 😂 Nem akarom elveszteni az ncore-omat
2018. dec. 18. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Ott az "Aktivitás" menüt kell megnézni. Ott láthatod hogy mennyit _kell_ még seedben lenni. Ha a torrented lekerül erről a listáról, akkor a seedkötelezettségednek eleget tettél. Persze az arányod ettől még lehet alacsony, de ez miatt nem érhet retorzió...

Ettől függetlenül még hagyhatod a torrentet seedben. A magasabb arány plusz pontokat hozhat.

2018. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb a szabályzatot olvasd el, mert azt sem tudod mit kell csinálni. Nincs is arány az oldalon és nem csak aránytartással lehet a szabályt betartani. Pont azért, mert alig lehet seedelni valamit, 48 órányi seed idővel is teljesíthető a "feltöltés", akkor ha közben egy bájtot sem osztasz vissza. Csak seedben kell hagyni a torrentet a letöltés utáni 2-6 hétben. A többi a szabályzatból értelmezed.
2018. dec. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
59%

Itt mindenki teljesen sötét?


Tisztában van szerintem ezekkel a dolgokkal, neki az a baja, hogy nemtud feltölteni valószínűleg konficurációs hiba van, én se tudok és nem tudok rájönni, hogy miért... pedig mindent végig néztem már. Légyszi ne okoskodjatok, hanem segítsetek

2019. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van 1 tippem ! legyen 2 windows a gépeden 2 patrició ( dc meghajtó majd tegyél rá 2 windowst pl windows 10 c meghajtó win 7 d meghajtó. És váltogatod ! ha config probléma ez megoldja . nekem se seedel a win 10 de a 7 esen megy rendesen. Próbáld ki nekem bejött.
2021. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!