Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak ha nem seedel...

Mit csináljak ha nem seedel magától?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy filmet, szépen le is jött ahogy kell viszont 1 bájtot sem seedel... 2 napja van letöltve és semmi.

Valamit én rontottam el?

Azt írja az állapotnál hogy seedelés.



2018. jan. 29. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

van leacher? ha nincs akkor ne csodálkozz ha nem tölt fel semmit.

Melyik torrent oldal?

2018. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leecher :)
2018. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Seedeled te azt csak nincs aki letöltse. Azzal te ne foglalkozz csak seedelj amíg kell oszt jónapot.
2018. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ncore az oldal.

Gondolom arra az L betűre gondoltok ott van 3874. Úgy tudom hogyx minél többen töltik le annál jobban seedelek...

vagy nem? nem értem :(

2018. jan. 29. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem! Ha azt írja hogy "seed" akkor seedeled és ez a fontos. Az hogy közben senki nem tölti az egy másik dolog. Másnak épp nem kell a cucc. A seed annyit jelent hogy te általad elérhetővé tetted a letöltött anyagot de senki sem tölti tőled. Így a feltöltött GB-od nem fog nőni de mint írtam a lényeg hogy seedeled és így eleget teszel a kötelezettségednek. Sokan csak azért töltenek le népszerű cuccokat hogy sokan töltsék tőle seedelés közben ezáltal nő a feltöltött anyagmennyiség. Én is csak azt töltöm ami nekem kell de az nem biztos hogy az másnak is kell. 48 órát seedelem és többször senki nem tölt belőle egy bájtot sem de ez nem életbevágó.
2018. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!