Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal nélküli ebay rendelés...

Paypal nélküli ebay rendelés (aminél kártya adatait kell megadni) mennyire biztonságos? Vásárolt már valaki így itt?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy annyi előnye lenne hogy reklamálhatnék paypalon és visszakérhetném a pénzt ha gond van, de ha ez nem fontos mert minimális tételeket rendelnék (tipikus kínai néhány száz ft-os cuccokat) akkor lehet gondom ha közvetlenül kártyával tenném? kártyaszámot, lejárati dátumot és 3 számjegyű kódot kéri amik a bankkártyámon vannak.
2018. dec. 15. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Eleinte kártyával fizettem, soha nem volt gond.

Most hogy több piacról rendelek áttértem a paypay-ra.

2018. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
küldött ma az ebay emailt róla hogy elkezdték a szállítást, de ha bemegyek online bankba nem ír erről a levonásról semmit, nem is tudom levonta-e egyáltalán, a tranzakciók közt egyelőre nincs az otp-s számlán
2018. dec. 17. 10:11
 13/14 A kérdező kommentje:
levonta, iszont most rejtélyesen 600 forinttal kevesebbet ír számlaösszegnek mint az elvileg új könyvelt egyenleg és ennek semmi nyoma hogy miért...
2018. dec. 18. 10:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Vanak bankok ahol nem jelzik a zárolást.

pl K'n'H-nál se jelzi a zárolást, csak napokkal később hogy terhelés, az-az amikor már ténylegesen levonja.

A CIB-nél viszont már részletesen mutat mindent, azonnal.

Lehet hogy az OTP is ezen anomália érvényesül.

2018. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!